درباره مرکز خرید سیام اسکوئر بانکوک تایلند

 

راهنمایی در مورد مرکز خرید سیام اسکوئر بانکوک تایلند

مژگان بیدرام

تاریخ طرح پرسش:1396/5/19

پرسش:بابت اطلاعات خوب سایتتون تشکر دارم ممنون میشم راجع به مرکز خرید سیام اسکوئر بانکوک تایلند یه کم اطلاعات بدین خوبه؟

 

پاسخ:

با سلام خدمت شما. مرکز خرید سیام اسکوئر بانکوک در نزدیکی ایستگاه مونوریل Siam قرار گرفته است که از طریق یک پیاده رو سرپوشیده به مرکز خرید سیام پاراگون متصل میشود. این مرکز خرید به داشتن بوتیک های با قیمت بالا معروف است و تعداد زیادی از برندهای شناخته شده در آن شعبه دارند. این مرکز خرید در سال 2013 بازسازی و به بسیاری از امکانات و تجهیزات آن اضافه شده است. از جمله این امکانات در تور تایلند میتوان به افزودن تعداد زیادی رستوران , استفاده از نور طبیعی و وجود گل و گیاه که باعث جریان هوای تازه میشود اشاره کرد.

 

 

 

قیمت هتل دریم بانکوک تایلند

 

راهنمایی در مورد هتل دریم بانکوک

محمد صالح منصوری

تاریخ طرح پرسش:1396/5/12

پرسش:ممنون از سایت خوبتون راجع به قیمت هتل دریم بانکوک قیمت رو برای ما اعلام نمایید ما دو خانواده دو نفره هستیم برای دو شب تاریخ تور تایلند هم همین هفته ، ممنون

 

پاسخ:

با سلام خدمت شما.هتل دریم بانکوک تایلند یکی از هتلهای 4 ستاره معروف می باشد که بهترین پیشنهاد برای اقامت در تور تایلند می باشد. این هتل دارای امکانات رفاهی عالی می باشد و در نزدیکی فرودگاه سووارنابومی و بازار MBK قرار گرفته است.

قیمت این هتل از پایه قیمت دو میلیون و دویست برای اقامت در 7 شب شروع میشود. در مورد رزرو در تاریخ مورد نظر و تعداد روزها و قیمت دقیق تر میتوانید با بخش فروش به شماره 02142632 تماس بگیرید.

 

 

راهنمایی در مورد هتل دپاترا بانکوک

 

پرسش: در مورد هتل دپاترا بانکوک تایلند

مهدیس سقایی

تاریخ طرح پرسش:1396/5/5

پرسش:با سلام وتشکر از سایتتون میخواستم ازتون راهنمایی بگیرم در خصوص هتل the patra بانکوک تایلند ,از هتل چه طوری میتونم به قسمت های مهم شهر؟ ,نظر شما در مورد رزرو این هتل چیه؟

پاسخ:

هتل د پاترا The Patraیکی از هتلهای معروف چهار ستاره بانکوک است و در نزدیکی هر دو فرودگاه بین المللی و مرکز شهر و جاده راما قرار دارد، و تنها ۱۵ دقیقه تا فرودگاه بین المللی مسافت دارد و ۳۰ دقیقه زمان میبرد تا به مرکز شهر برسید. ۲۷۸ اتاق مدرن در هشت طبقه هتل دپاترا به همراه بهترین امکانات رفاهی از قبیل استخر,اینترنت,رستورانهای متنوع یک فضای گرم و دلپذیر برای اقامت در تور تایلند به ارمغان می آورد.در مورد قیمت دقیق و رزرو این هتل میتوانید با کارمندان بخش فروش به شماره 02142632 تماس بگیرید.

 

استخر هتل دپاترا بانکوک

 

اتاق هتل دپاترا بانکوک

اتاق هتل دپاترا بانکوک

درباره مرکز خرید اسپلنید بانکوک

 

پرسش:در مورد مرکز خرید اسپلنید بانکوک

ریحانه امامی

تاریخ طرح پرسش:1396/4/27

پرسش:بابت اطلاع خوب سایتتون ممنونم و امیدوارم همیشه موفق باشید ممنون میشم راجع به مرکز خرید اسپلنید بانکوک یه کم اطلاعات بدین چه جوری میشه رفت اونجا؟

 

پاسخ:

با سلام و تشکر از حسن توجه شما.این مرکز خرید در جاده راتچادا واقع شده و به آسانی با مترو میتوان از هتل به این مرکز خرید دسترسی داشت.در این مرکز خرید مغازه های زیادی از جمله مغازه های خرده فروشی, کتاب فروشی, سوپر مارکت, 12 رستوران مجزا,سالن تئاتر, سالن موسیقی با 1500 صندلی, سالن بولینگ, سالن بزرگ ماساژ آب گرم, سالن اسکیت روی یخ و ... وجود دارد که گردشگران تور تایلند میتوانند اجناس مورد نیاز خود را با برندهای متنوع بیابند.