زیر مجموعه ها

تور تایلند پاییز 93

معرفی تور تایلند پاییز 93 , بهترین تور تایلند پاییز 93 , نرخ ویژه تور تایلند پاییز 93

بهای بلیت تور تایلند پاییز 93

 

 

مسافران تور تایلند بدانند:

 

 

تورهای تایلند آژانس چهارفصل همه روزه در 12 ساعت پروازهای مختلف انجام می گیرد، بنابر اين مي توانید با وجود ظرفیت پروازها ، ساعت پروازی خود را به دلخواه انتخاب نمایید . 

 

 

* برای اطلاع بيشتر مسافران عزیز راهنما و نقشه گردشگری تایلند در اختیار همه مسافرين آژانس قرار ميگيرد .

 

 

* بليط و واچر هتل به صورت الكترونيكی صادر مي شود برای تهیه تور نياز به مراجعه حضوری به آژانس وجود ندارد و مسافرانی كه به دليل بعد مسافت و يا نداشتن وقت قادر به مراجعه به آژانس نيستند ،  مي توانند بعد از واريز وجه  ، مدارك تور را به صورت ايميل و يا فاكس دريافت كرده و سفر خود را انجام دهند.

 

 

* هنگام انتخاب ساعت پروازی به خاطر داشته باشيد كه زمان تخليه و تحويل اتاق در هتلهای تایلند  به ترتیب ساعت 12 و 14 ميباشد . البته اگر ساعت پروازی انتخاب شده شما خارج از اين زمان باشد ميتوانيد بعد از تخليه اتاق چمدانهای خود را به لابی هتل تحويل داده و تا زمان پرواز از گشت و خرید در تایلند استفاده نمایید .

 

 

* تورهای تایلند آژانس چهارفصل با پروازهای بويينگ و يا ايرباس انجام می گیرد .

 

 

* تعداد روزهای تور تایلند پاییز 93 با نظر مسافر قابل تغيير است . ولی به طور معمول تورها به مدت 2 شب و 3 روز و يا 3 شب و 4 روز از جانب مسافران درخواست ميشود.

 

 

* تورهای تایلند آژانس چهارفصل در تمامی هتلهای سه ستاره به بالای تایلند برگزار ميشود ، با توجه به اينكه درج قيمت تور برای همه هتلها ميسر نيست در صورتی كه قیمت تور تایلند پاییز 93 را برای هتل مورد نظر خود در سايت مشاهده نمایید مي توانيد با بخش تایلند آژانس تماس بگیرید.

 

تور تایلند پاییز 94

تور تایلند پاییز 95

تور تایلند پاییز 96

تور تایلند پاییز 97,رزرو تور تایلند پاییز ۹۷,قیمت ویژه تور تایلند پاییز 97

نرخ ارزان تور تايلند پاییز ۹۷,بهترین قیمت تور تايلند پاییز ۹۷,مناسب ترین قیمت تور تايلند پاییز 97

آفر تور تایلند پاییز 97,تور لحظه آخری تايلند,تور تايلند مهر آبان آذر ۹۷